Mapy cyfrowe i na komórki

Mapy cyfrowe i na komórki Strona Główna

Jeżeli mapy w dostępnych systemach nawigacyjnych Cię nie zadowalają, to tylko nasze mapy w telefonie komórkowym lub innym urządzeniu mobilnym są dla Ciebie rozwiązaniem.

Opracowujemy mapy do:

  • komórek, palmtopów i smartfonów – tu możesz poruszać się z pomocą aplikacji: TrekBuddy, Locus PRO, SeeMap, KaMap
  • GPS Garmin
  • GPS TwoNav.

Mapy do urządzeń mobilnych
System turystycznej nawigacji GPS

Mapy na komórki i tablety z Galileos.pl

Wszystkie mapy i aplikacje kupisz w naszym sklepie internetowym www.galileos.pl.

Mapy dla systemów Android oraz WindowsSeeMap Android Windows

SeeMap jest oprogramowaniem przeznaczonym do pracy na urządzeniach z systemem Android, Widnows Phone oraz dla komputerów stacjonarnych z systemami Windows XP, 7, 8 i 8.1. Może pracować zarówno na smartfonach jaki i tabletach różnego rozmiaru. Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i Windows Phone.

Aplikacje dla urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych świetnie się uzupełniają. Wersja stacjonarna umożliwia wygodną pracę na dużych monitorach, planowanie wycieczek, rysowanie tras do przejścia i wysłanie tych tras poprzez Internet na urządzenia z mobilną wersją SeeMap’a.

Więcej o aplikacji oraz dostępnych mapach możesz przeczytać na naszej stronie poświęconej aplikacji SeeMap.

SeeMap dostępny w sklepie Google Play

Pobierz SeeMap z Google Play

SeeMap dostępny w sklepie  Windows Marketplace

Pobierz SeeMap z Windows Marketplace

Mapy do TrekBuddyMapy dla trekbuddy

Do prawidłowego działania mapy w telefonie komórkowym potrzebny jest program TrekBuddy. Nowa, specjalnie przygotowana dla telefonów komórkowych wersja naszych map oraz polska wersja aplikacji TrekBuddy tworzą doskonały, prosty i tani system turystycznej nawigacji GPS.

Aplikacja oraz mapy do TrekBuddy dostępne są w sklepie Galileos.pl.

Mapy cyfrowe

Mapy cyfrowe mają format PNG, przestrzeń kolorów RGB oraz rozdzielczość ok. 150 dpi. Wymiary mapy są takie same jak wymiary mapy papierowej.

Mapy do GarminaMapy cyfrowe dla GPS Garmin

Mapa rastrowa przygotowana do używania w turystycznych odbiornikach Garmin z serii: Oregon, Colorado, Dakota, Montana, Edge 800 oraz nowszych (np. serie GPSMap 62 i 78). Mapa w formacie KMZ, gotowa do zainstalowania w urządzeniu.

Mapy do Garmina – pełna oferta w sklepie galileos.pl.

Mapy do urządzeń TwoNavMapy dla GPS TwoNav

Opracowujemy mapy dedykowane urządzeniom nawigacji outdoorowej TwoNav firmy CompeGPS. Kompletną ofertę map oferowanych dla urządzeń TwoNav znajdziesz w naszym sklepie internetowym Galileos.pl, w dziale Mapy do GPS TwoNav.

Mapy dostępne w TraseoMapy dla Traseo

Aplikacja Traseo jest obsługiwana przez Android oraz iOS. Gdziekolwiek jesteś, możesz nagrać swoją trasę, a następnie opublikować ją w portalu Traseo.pl i podzielić się z innymi. W bardzo prosty sposób możesz również wyszukać i pobrać istniejące już trasy, dodane przez innych użytkowników.

Wybrane tytuły map dla Traseo

Aktualną listę podkładów mapowych z naszej księgarni, dostępnych w aplikacji Traseo, znajdziesz tutaj.