Międzynarodowe Targi Turystyczne 2018 we Wrocławiu

Międzynarodowe Targi Turystyczne 2018 we Wrocławiu Strona Główna

Hala Stulecia kolejny już raz gościć będzie Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław! Wydarzenie, które od dziesięciu lat cieszy się stale rosnącą popularnością wśród odwiedzających i które co roku przygotowywane jest z myślą o osobach kochających podróże. Targi będą doskonałą okazją do spotkań z wystawcami z różnych regionów Polski i świata.

Studio PLAN i Księgarnia Podróżnika

W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność gościć Ewę Skut (kapitana jachtowego i instruktora PZŻ oraz autorkę książek) i Krzysztofa Wielickiego (utytułowanego taternika, himalaistę i kierownika Narodowej, zimowej wyprawy na K2 2017/2018).

W tym roku odwiedzą nas Włodzimierz Ranoszek, Anna Borecka, Adam Kwaśny oraz Joanna Lamparska, czyli kolejni goście specjalni. Stoisko księgarni w weekend targowy zmieni się w miejsce spotkań z wyjątkowymi ludźmi – zdobywcami i podróżnikami, którzy przy okazji targów zaprezentują również swoje książki.

Aktualizacja 20.02:

Właśnie dotarła do nas informacja, że nasze stoisko odwiedzi Rafał Fronia, uczestnik Narodowej, zimowej wyprawy na K2. Spotkanie zaplanowana na sobotę – 24 lutego, godzina 10.30.

#MTTWroclaw2018

Zobacz także: